PROGRAM KINA LISTOPAD 2017

pátek 3.11. v 16.30 a ve 20.00 hod.

Piráti z Karibiku:  Salazarova pomsta

V dalším pokračování svých fantastických dobrodružství se kapitán Jack, ke kterému se štěstěna opět jednou nemilosrdně obrátila zády, ocitá tváří v tvář bandě smrtících pirátských duchů pod vedením strašlivého kapitána Salazara (Javier Bardem), kterým se podařilo uniknout z Ďáblova trojúhelníku a jejichž jedinou touhou je připravit o život každého piráta - a zejména Jacka. Jackovou jedinou nadějí na přežití je bájný Poseidonův trojzubec, ale pokud má mít šanci ho nalézt, musí přesvědčit ke spolupráci Carinu Smythovou (Kaya Scodelario), geniální a krásnou astronomku, a Henryho (Brenton Thwaites), tvrdohlavého mladého námořníka a člena královského námořnictva. Jedině s jejich pomocí má kapitán Jack, svírající v rukách pevně kormidelní kolo Umírajícího racka, své zoufale nicotné a zchátralé lodi, naději nejen zvrátit nepřízeň osudu, se kterou se poslední dobou potýkal, ale také zachránit si život ve střetu s nejmocnějším a nejděsivějším protivníkem, jakému byl kdy nucen čelit. Hrají: Johnny Depp, Javier Bardem, Geoffrey Rush, Brenton Thwaites, Kaya Scodelario a další. USA, MP, vstupné 50 Kč, délka 129 min.

https://www.csfd.cz/film/290818-pirati-z-karibiku-salazarova-pomsta/prehled/


pátek 10.11. v 16.30 a ve 20.00 hod.

MUMIE

Začněme v Egyptě před dvěma tisíci lety, kde se velmi ambiciózní princezna Ahmanet (Sofia Boutella) chystala na převzetí vlády v zemi po svém otci a pro naplnění svého cíle se neváhala spojit s temnými sílami a provádět věci, z nichž tuhla krev v žilách. Potrestali ji mumifikací zaživa a pohřbili tak, aby ji nikdo nenašel. Jenže našel. O dva tisíce let později se v místě jejího věčného odpočinku ocitli dobrodruh Nick Morton (Tom Cruise) a archeoložka Jenny Halsey (Annabell Wallis). Ti nešťastnou náhodou objevili Ahmanetin sarkofág, který nechala Jenny urychleně převézt do Londýna k dalšímu zkoumání. Jenny totiž pracuje pro tajnou organizaci Prodigium, jejímž posláním je pronásledování a odchyt těch nejnebezpečnějších monster. Hrají: Tom Cruise, Sofia Boutella, Russell Crowe, Annabelle Wallis, Jake Johnson a další. USA, MP, vstupné 50 Kč, délka 110 min.

https://www.csfd.cz/film/267980-mumie/prehled/


pátek 17.11. v 16.30 a ve 20.00 hod.

BÁBA Z LEDU

Po setkání s otužilcem Broňou (Pavel Nový) začíná ovdovělá Hana (Zuzana Kronerová) pozvolna měnit svůj stereotypní život, který se doposud točil výhradně kolem jejích synů (Marek Daniel, Václav Neužil), snach (Petra Špalková, Tatiana Vilhelmová) a vnoučat. Zatímco šedesátnice Hana prožívá love story, tradiční víkendové obědy v rodinné vile ztrácejí na idyličnosti a postupně vyplouvá na povrch, že každý z hrdinů má nějaké tajemství. Haniným nečekaným spojencem se stává vnuk Ivánek, který si zamiloval nejen svérázného Broňu, ale i jeho slepici Adélu a otužileckou komunitu na břehu Vltavy. Příběh rozkrývající nelehké vztahy mezi třemi generacemi přináší naději, že život lze vzít do vlastních rukou v jakémkoli věku. Hrají: Zuzana Krónerová, Pavel Nový, Daniel Vízek, Václav Neužil ml., Tatiana Vilhelmová a další. ČR, MP, vstupné 50 Kč, délka 106 min.

https://www.csfd.cz/film/421934-baba-z-ledu/prehled/


pátek 24.11. v 16.30 a ve 20.00 hod.

Transformers: Poslední rytíř

Automechanik Cade Yeager (Mark Wahlberg) má s Transformery bohaté zkušenosti a válce navzdory se spojí s "nepřítelem" Bumblebeem. Jejich společným cílem je nalezení důvodu, proč se Transformers po staletí vracejí na Zemi. Odpověď na tuhle otázku jim může dát významný historik a asi největší teoretický znalec Transformers Edmund Burton (Anthony Hopkins), který věří, že právě v minulosti lze najít klíč k ukončení války a záchraně lidstva. Velmi nesourodou skupinku doplňují ještě krásná oxfordská profesorka (Laura Haddock) a osiřelá puberťačka Izabella (Isabela Moner), která toho na svůj věk zažila s Transformery až příliš.  Hrají: Mark Wahlberg, Anthony Hopkins, Isabela Moner, Santiago Cabrera a další.  USA, MP, vstupné 50 Kč, délka 151 min.

https://www.csfd.cz/film/357825-transformers-posledni-rytir/prehled/vysvětlivky:

MP         mládeži přístupný

MP 12    mládeži přístupný, do 12 let nevhodný

MN 15   mládeži do 15 let nepřístupný

MN 18   mládeži do 18 let nepřístupný

Přístupnost je závazná dle č. 273/93 Sb.,
§4. Změna programu vyhrazena. Pokladna kina je otevřena vždy hodinu před
představením, předprodej začíná 1 týden před promítáním. Uvedená minutáž je
orientační. Bližší informace naleznete na internetových stránkách www.mkskynsperk.cz