PROGRAM KINA ZÁŘÍ 2017

pátek 1.9. v 16.30 a ve 20.00 hod.

Spojenci

Píše se rok 1942 a Max Vatan (Brad Pitt) seskakuje padákem do dun marocké pouště s cílem zabít v Casablance německého velvyslance. V městě se setkává s Francouzkou Marianne (Marion Cotillard), která má hrát roli jeho manželky pomoci mu se splněním jeho mise. Předstírání manželské intimity a zamilovanosti postupně přeroste v opravdovou vášeň, a proto po ukončení operace společně odjedou do Londýna, kde se vezmou, válce navzdory. Jejich rodinné štěstí trvá jen do chvíle, kdy se Max dozví, že i tohle může být jen důmyslná hra, která by ve finále mohla výrazně ovlivnit výsledek Druhé světové války. V tu chvíli začíná jeho zoufalý hon za pravdou a za nadějí, že to, co o jeho ženě tvrdí jeho nadřízení, není pravda. Hrají: Brad Pitt, Marion Cotillard, Jared Harris, Lizzy Caplan, Matthew Goode a další. Velká Británie, MP 12,   vstupné 50 Kč, délka 124 min.

https://www.csfd.cz/film/418588-spojenci/prehled/


pátek 8.9. v 16.30 a ve 20.00 hod.

Rychle a zběsile 8

Dominic Toretto (Vin Diesel) zradil svou rodinu. V jedné z nejúspěšnějších filmových sérií všech dob je sice možné cokoliv, ale tohle je víc než automobilové seskoky padákem, průlety aut mezi mrakodrapy, nebo tažení obřího trezoru ulicemi Ria. Rychle a zběsile 8 rozhodně nepojede na neutrál. Na stranu zla přetáhla Doma legendární kyber-teroristka přezdívaná Cipher (Charlize Theron), která je stejně krásná jako nebezpečná. Není tedy divu, že Toretto naprosto ztratil hlavu a vykašlal se nejen na Letty (Michelle Rodriguez), ale i na všechny staré kámoše. Hrají: Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Charlize Theron a další. USA, MP 12, vstupné 50 Kč, délka 136 min.

https://www.csfd.cz/film/414990-rychle-a-zbesile-8/prehled/


pátek 15.9. v 16.30 a ve 20.00 hod.

Kráska a zvíře

V hrané adaptaci animované klasiky Kráska a zvíře společnosti Disney, jež je ohromující filmovou oslavou jednoho z nejpopulárnějších příběhů vůbec, velkolepým způsobem ožívají příběh a postavy, které diváci znají a zbožňují. Kráska a zvíře popisuje pozoruhodný příběh Krásky, bystré, krásné a nezávislé mladé dívky, kterou ve svém zámku uvězní děsivé zvíře. Navzdory strachu se spřátelí se zakletým zámeckým služebnictvem a uvědomí si, že se pod obludným zvířecím zevnějškem ukrývá vlídná duše skutečného prince. Hrají: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Josh Gad, Emma Thompson a další.  USA, MP, vstupné 50 Kč, délka 130 min.

https://www.csfd.cz/film/404249-kraska-a-zvire/prehled/


pátek 22.9. v 16.30 a ve 20.00 hod.

Fantastická zvířata  a kde je najít

Newt Scamander přichází do New Yorku se svým záhadným kufříkem, ve kterém se nachází obrovská sbírka vzácných magických tvorů z jeho cest kolem světa. Co se může stát, když se nadaný britský kouzelník vydá do Ameriky a jeho zvířata (některá i trochu nebezpečná) uniknou z kufříku? Hrají: Eddie Redmayne, Dan Fogler, Colin Farrell, Ron Perlman, Katherine Waterston a další. Velká Británie / USA, MP, vstupné 50 Kč, délka 133 min.

https://www.csfd.cz/film/352314-fantasticka-zvirata-a-kde-je-najit/prehled/


pátek 29.9. v 16.30 a ve 20.00 hod.

TEHDY SPOLU

Příběh vypráví o mladé Židovce Terezce Zágorové, která se na Valašsku ukrývá před hrozbou deportace v období II. světové války. Terezka přijíždí na Valašsko z Plzně ke své tetě na vesnici. Snaží se zapadnout do nového prostředí, poznává tradiční řemesla, tradice, domácí zvířata a také zde prožívá svoji první dětskou lásku. Avšak tíha válečné doby doléhá i na venkov a dívka si musí dávat pozor, aby její tajemství nikdo neodhalil. Hrají: František Segrado, Eliška Balzerová(vyp.), Barbora Černotová a další. Česko, MP, vstupné 50 Kč, délka 75 min.

https://www.csfd.cz/film/510504-tehdy-spolu/prehled/
vysvětlivky:

MP         mládeži přístupný

MP 12    mládeži přístupný, do 12 let nevhodný

MN 15   mládeži do 15 let nepřístupný

MN 18   mládeži do 18 let nepřístupný

Přístupnost je závazná dle č. 273/93 Sb.,
§4. Změna programu vyhrazena. Pokladna kina je otevřena vždy hodinu před
představením, předprodej začíná 1 týden před promítáním. Uvedená minutáž je
orientační. Bližší informace naleznete na internetových stránkách www.mkskynsperk.cz